0

Menü ×
Anasayfa Best Hint En Çok İndirilen Mp3 Pop Rock Nostalji Şarkılar Aşk Şarkıları Hakkimizda İletişim

Mustafa Ceceli - Bedel Mp3 indir - Bedava Mustafa Ceceli - Bedel Mp3 indir


Mustafa Ceceli Bedel Mp3 İndir Dinle , Mustafa Ceceli Bedel Şarkı Sözleri , Mustafa Ceceli Albümleri , Mustafa Ceceli Bedel Cep Telefonuna Mp3 İndir,Bedel bedava mp3 indir ,Bedel cepten ücretsiz indir,  TEK YAPMANIZ GEREKEN ARAMA BÖLÜMÜNE SEVDİĞİNİZ SANATÇININ ŞARKISINI VEYA İSMİNİ YAZMANIZ YETERLİ.. 

Aşk şarkılarının vazgeçilmez ismi Mustafa Ceceli yine harika bir çalışmaya imza atmış. Söz ve Müzik Bilal Sonses'e aittir. Aranje kısmını tabi ki Mustafa Ceceli bizzat kendisi üstlenmiştir. Bu ikilinin yaptığı çalışmadan kötü bir sonuç beklemek doğru olmayacaktır. Henüz daha çok yeni olan bu parçayı indirmek için Mustafa Ceceli - Bedel indir işlemi yapmalısınız.

Sevmenin bedeli, aşkın bedeli, ihanetin bedeli gibi konuları elen şarkıda duygular tamamen dinleyiciye geçmektedir. Sözler oldukça sade ve anlamlı olunca parçayı dinlemekte kesinlikle büyük keyif veriyor. Mustafa Ceceli radyolarda ve televizyonlarda yine ortalığın tozunu kaldıracak bir şarkı ile aramıza dönmüş. Bir dinleyenin bir daha dinleyeceği bu parçayı en kısa zamanda dinlemek sizin faydanıza olacaktır.

Mustafa Ceceli Bedel şarkı sözleri

Düştüm etmiyorsun yardım da
Sanki hep sen vardın da
Tüm acılarım gizli
Her tebessümümün ardında

Kül oldum yandım da
Gül oldum soldum da
İnfazın yargın da senin olsun
Kal kırma

Demir attım tek limanımsın
Uçuruma son bir adımsın
Kalmayacak dedim
Rabbim yalvarırım yanıltsın

Yine yangınlar yine ben
Yine kalsan bul bi neden
Yine sarsan kollarına
Başkasını dilemem

Yine duysan söylemeden
Bi düşün bir sen bi de ben
Yarına kalma yanıma kal
Ben ödeme bi bedel